ziola bonifratrow

ziola bonifratrow

Gru 25
ziola bonifratrow

Pomoc suchości pochwy

Większość osób zaczyna martwić się o problemie suchości pochwy kiedy zaczyna ingerowania w ich życiu seksualnym. Jednakże, w większości przypadków, istnieje kilka innych problemów, które mogą być cierpiących, takie jak swędzenie, pieczenie, bóle i. Problemy te zakłócają własnego codziennym życiu i sprawiają, że niezwykle trudno jest stać, siedzieć, praca, ćwiczenia, a nawet mocz komfortowo.http://bimbrownia-katarzyny.pl/co-to-jest-bimbrownictwo/ Tak więc, może to mieć wpływ cheap car rental na życie wszystkich ludzi, nawet jeśli nie są one aktywne seksualnie.

Menopauzalnym i okołomenopauzalnym kobiet cierpiących na suchość pochwy często zgłaszają uczucie jakby ich całe ciało wysycha. Jednak nie ma powodu martwić się, jak twoje ciało nie wysychają w wyniku suchości pochwy. Należy pamiętać, że suchość pochwy jest często spotykane u kobiet i mogą być spowodowane na skutek wielu powodów, w tym stresu i diecie, a co najważniejsze, brak równowagi hormonalnej. Kluczem do czuje się lepiej leży w zrozumieniu przyczyn i znalezienie unikalnych rozwiązań dla tego samego. Dobrą wiadomością jest to, że możliwe jest w leczeniu suchości pochwy skutecznie przy użyciu różnych naturalnych rozwiązań.

Oto niektóre z najbardziej efektywnych rozwiązań dla pozbycia się suchość pochwy poprzez naturalne podejście.

Pobyt uwodniony: Choć wydaje się oczywiste, ale o odwodniony organizm nie będzie w naturalny sposób pozwalają mieć smarować pochwę. Unikaj napojów alkoholowych i napojów zawierających kofeinę w jak największym stopniu, gdyż odwodnić organizm w znacznym stopniu. Napoje dużo wody w miarę możliwości.

ziola bonifratrow

Wybierz odpowiednie produkty higieniczne: Wybierz wyrobów higienicznych, które są łagodne dla tych części ciała. Unikaj używania perfumowanych higieny intymnej lub spraye Bicze lub do kąpieli i mydła, które czynią skórę suchą. Można też przejść do mydeł, które są zrównoważone pH i nie zawierają żadnych substancji chemicznych i antybiotyków.

Spożywać zbilansowana dieta: spożywanie zbilansowanej diety, zawierającej tyle zdrowe tłuszcze pomogą w utrzymaniu dobrego stanu zdrowia i ogólnie pomagają organizmowi produkować wystarczającą ilość estrogenu. Staraj się unikać prostych cukrów i żywności, jak również wrażliwość. Ponadto, zwiększenie ilości izoflawonów sojowych, ponieważ pomaga w walce.

czopki Witamina E: Spróbuj użyć czopki witaminy E, jak duża liczba kobiet, które rozwiązało problem używania. Stosowanie witaminy E lokalnie może pomóc w przywróceniu cienką tkankę pochwy.

Spróbuj Fitoterapia lub inne terapie hormonalne: Różne starożytnych kultur skorzystało z koniczyny czerwonej, czarnej Cohosh i kudzu w leczeniu pochwy stan suchości. Te fitoestrogeny wiadomo, że są przydatne w leczeniu problemu.

Wpis zawdzięczamy