ziola i przyprawy sklep

ziola i przyprawy sklep

Sie 04

ziola i przyprawy sklep

Czy objawy Każda kobieta ma menopauzy

Najczęstsze objawy menopauzy są uderzenia gorąca, suchość pochwy, bezsenność, wahania nastroju, rozmyte myślenia i utratę libido.

Badania wykazały, że niektóre kobiety doświadczają tylko jeden lub dwa objawy, które mogą łatwo żyć. Jednak większość kobiet ma objawy, które ich zdaniem wymagają leczenia. Ale nawet, gdy kobiety nie ma objawów, nie mają one wszystkich objawów przez cały czas. Niektóre objawy, takie jak uderzenia gorąca, zmiany nastroju i rozmyte myślenia są wynikiem wahadło między wysoką i niską estrogenów, progesteronu scenariusza powszechne w okresie okołomenopauzalnym lat. Wszystkie objawy pojawiają się i znikają jak trądzik, ból piersi i ciężkiego krwawienia. Chociaż objawy takie jak suchość pochwy i zmniejszenie libido może się zdarzyć w każdej chwili dla wielu przyczyn, takich jak leki, zabiegi medyczne, lub po urodzeniu dziecka, są zwykle bardziej zauważalne po hormony osiedlić się w latach po menopauzie.

Wahania poziomu hormonów

Fazie menopauzy objawy odnosi się do reakcji organizmu na wahania hormonów levels.But objawów menopauzy nie są spowodowane przez brak estrogenu, lecz przez wahania poziomu hormonów. Objawy rozwiązać jak hormony zrównoważenia, może to potrwać zaledwie kilka miesięcy lub dla wielu kobiet na kilka lat do ciała, aby osiedlić się w nowej strefie komfortu. Niemniej jednak, z odrobiną braku interwencji leczniczej można podczas szorstkie plamy transformacji czują się bardziej jak ty.

Menopausal Hormonalna terapia zastępcza (HTZ), co pokazuje Evidence

Menopausal hormonalna terapia zastępcza okazała się nie być cudownym lekiem depilacja trójmiasto – pozbądź się owłosienia!, że wielu myśli, że będzie. Teraz wiemy, że bez wątpienia hormonów po menopauzie:

Zwiększa to ryzyko inwazyjnego raka piersi.

Zwiększa ryzyko zawałów serca, udarów mózgu i zakrzepów.

Wpis zawdzięczamy