ziola lecznicze metin2

ziola lecznicze metin2

Sty 08

Zwiększa moczu i wypadanie macicy.

Nie zapobiega chorobom serca.

Nie zapobiega chorobie Alzheimera.

Alternatywy dla HTZ

Akupunktura

Jako alternatywę dla leczenia farmakologicznego, akupunktura wpływa na przepływ w organizmie energii wzdłuż ścieżek ciała zwanych meridianami. Włosy cienkie igły używane podczas sesji akupunktury stymulować punkty wzdłuż południków, aby skorygować problemy zdrowotne lub jej braku. Teoria Akupunktura jest to, że leczy przyczyny problemu zdrowotnego, a nie tylko objawem, aby wywołać efekt gojenia.

Zioła dla Symptom Relief

Jak wybrać?

Dzisiaj, stwierdzono 85% ludności na świecie używać ziół jako pierwszego kroku rozwiązania , co im dolega. objawy menopauzy nie różnią. Poniżej znajduje się lista składników znanych w leczeniu wielorakich problemów równowagi hormonalnej. Jest kombinacje składników, które produkują pożądany stan dobrego samopoczucia. Nie próbujcie tego w domu! Albo pracować z zielarza lub zakupić produkt, który jest specjalnie zaprojektowany i testowany klinicznie wspierać swoje ciało w czasie braku równowagi hormonalnej.

Bayberry Tradycyjnie stosowane do zaburzenia jelit, zapalenie gardła i rozładowania ze względu na podrażnienie pochwy.

Czarny Cohosh: Stosowany w Europie od ponad 40 lat i znany na całym świecie jako alternatywa do leczenia estrogenowego objawów menopauzy. Skuteczność i bezpieczeństwo potwierdzone są wieloletnim doświadczeniem klinicznym, kontrolowanych badaniach klinicznych i badań toksykologicznych, które uzasadniałyby jego bezpieczeństwo.

Papryka: Owoc rośliny jest dopuszczony do obrotu w Farmakopei niemieckiego i Komisji monografii E dla łagodzenia skurczów mięśniowych. W Farmakopei Stanów Zjednoczonych i National Formulary, papryka jest stosowany jako środek wiatropędny i pobudzający i uznane przez US FDA do stosowania w pozagiełdowym produktów dla stawów i bólu neuropatycznego.

Wpis zawdzięczamy