ziola ojca grzegorza

ziola ojca grzegorza

Lis 17

Upewnij się, że nie ma nic do palenia blisko ciebie następnego ranka.

Wystarczy pomyśleć o tym, jeśli palili ostatniego papierosa na 10pm ostatniej nocy i obudził się o 6 rano, to już zaprzestać palenia tytoniu w ciągu 8 godzin. Masz około 40 godzin pozostało dla wszystkich nikotyny się z systemu, a to będzie jutro rano!

Po rzuceniu palenia, twoje ciało będzie reagować, ponieważ nie będzie już więcej nikotyny dostępne. To trwa około 48 godzin dla nikotyny, aby wydostać się z systemu.

Deal With apetyt

Najgorsze jest to, że apetyt, że masz zamiar dostać. To jest normalne, ponieważ organizm chce nikotyny, ale to potrwa tylko około dwóch do pięciu minut na raz. Teraz do czynienia z pragnienia musisz jeść świeże owoce, bezcukrowej gumy balonowej, popcorn czy można żuć wykałaczką. Musisz pić dużo wody, bo to pomoże w procesie czyszczenia. Staraj się nie używać alkoholu przez pierwsze 2 tygodnie, ponieważ ludzie palą więcej, gdy zażyciu alkoholu.

Nie http://www.akademiaprawajazdy.pl będzie pewne rzeczy i miejsca, gdzie głód uderzy cię mocno, ale tutaj jest kilka sposobów, aby sobie z tym poradzić. Może być używany do nieświadomie zapalić papierosa, gdy czyta gazetę, lub tuż po jedzeniu. Spróbuj zrobić listę tych sytuacji i znaleźć coś innego do zrobienia, gdy napotkasz sytuacji.

Niektóre zalecenia obejmie;

oWhile pracy na komputerze lub czytania, jeść świeże owoce, słuchanie muzyki relaksacyjnej. Spróbuj zobaczyć swój samochód jako Obszar dla niepalących, umieścić swoją zmianę w popielniczce.

Otry unikać alkoholu, większość ludzi palić podczas przyjmowania alkoholu. Pij 100% sok owocowy przed kawą.

oAfter jedzenia, wstać od stołu i myć zęby i iść i zmywać naczynia.

oWhile oglądania telewizji, coś zrobić z rękami, może się hobby lub zjeść owoc lub coś mało kalorii.

oYou może dołączyć do siłowni lub udać się do biblioteki lub teatru, gdzie palenie jest niedozwolone.

Wpis zawdzięczamy