ziola czystek na odchudzanie

ziola czystek na odchudzanie

Lip 23

ziola czystek na odchudzanie Nawet pigułka antykoncepcyjna została pierwotnie pochodzi od meksykańskiego yam. W sumie szacuje się, że 250.000 do 500.000 roślin na ziemi, ale dzisiaj tylko około 5000 zostały gruntownie badany pod kątem ich zastosowań leczniczych.

Jednym z powodów braku ziołowych badań najlepsze biuro rachunkowe w Piasecznie lekarskich może być to, że zioła, ze swej natury, nie mogą być opatentowane. Stąd też firmy farmaceutyczne nie mogą posiadać wyłączne prawo do sprzedaży konkretnego jedną iw rezultacie nie mają motywacji do inwestowania w badania i ich promowanie. Jednak zioła są łatwo dostępne na całym świecie, a wiele z nich badano ich skuteczność w uzależnienie od alkoholu.

Kudzu (Pueraria lobata) to zioło, które jest gotowane z jedzeniem w Chinach, a także jest wykorzystywany w tradycyjnej medycynie chińskiej. Jego zastosowanie sięga starożytnego chińskiego tekście zatytułowanym Ben Cho Gang Mu (Li, 1590–1596 AD). Jest to naturalnie rosnących chwastów, a jego główny zawiera trzy główne izoflawony: pueraryny, daidzyna i daidzeiny. Kudzu został wprowadzony w Ameryce Północnej w 1876 roku w południowo-wschodniej USA. To był początkowo stosowany w celu zapobiegania erozji gleby, i to szybko rozprzestrzenił wyprzedzania gospodarstw i budynków.

Wstępne badania wskazują, że u osób pijących, którzy biorą wyciąg z kudzu zużywają mniej piwa, kiedy miał możliwość picia. Więc kudzu może zminimalizować ryzyko, że poślizg spowoduje pełnego nawrotu poprzez zmniejszenie całkowitych wzorców spożycia alkoholu i upijania. Jednak kudzu nie wydaje się, aby zmniejszyć apetyt na alkohol.

Kobiety z warunkami hormonowrażliwych powinny unikać kudzu. Niektóre z tych warunków obejmują raka piersi, raka macicy, raka jajników, endometriozy i mięśniaków macicy. Kudzu może zwiększać ryzyko krwawienia, kiedy stosować z innymi lekami, które mają działanie przeciwzakrzepowe lub przeciwpłytkowe.

Wpis zawdzięczamy