ziola eligiusz kozlowskiego

ziola eligiusz kozlowskiego

Gru 04
ziola eligiusz kozlowskiego

Wyniki sugerują, passiflory jest skutecznym środkiem do zarządzania GAD, a jego niska częstość utraty wydajności pracy, w porównaniu do Oxazepam, jest wyraźną przewagę. Stąd pokazy Passionflower obiecują jako pomoc dla lęku związanego z odzyskiem alkoholu.

Ponad 500 gatunków passiflory zostały zidentyfikowane, a ponad 400 sztucznych mieszańców zostały stworzone.http://mojaportugalia.com W 1995 roku w Niemczech Komisja E zatwierdzone Passionflower jako lek over-the-counter w stanach niepokoju nerwowego. Jego całym świecie aplikacje kliniczne są widoczne w tym męczennica cielista jest cytowany jako oficjalny leku roślinnego w British Herbal Farmakopei 1983, Stany Zjednoczone Homeopathic Pharmacopoeia 1981, homeopatycznego Farmakopea Indii 1974, w farmakopei Egiptu, Francji, Niemczech, Szwajcaria. W hurtownia odzieży wólka kosowska Stanach Zjednoczonych, passiflory jest notowana na Food and Drug Administration (FDA), Centrum Bezpieczeństwa Żywności i Applied Nutrition (CFSAN) ogólnie uważane za bezpieczne (GRAS) listy.

Inna terapia klonidyna lek został wykorzystany jako głównym protokołem dla opiatów detoksykacji przez kilka lat. Jednak klonidyna ma swoje ograniczenia, w tym braku skuteczności dla objawów psychicznych. Jednakże ostatnie badania wykazały, klonidyna i passiflory razem są znacznie lepsze niż samo klonidyny w leczeniu objawów psychicznych. Odkrycia te sugerują, passiflory może być skutecznym środkiem w leczeniu odstawienia.

Podsumowując, wyniki ostatnich badań na temat skuteczności suplementów ziołowych w leczeniu uzależnienia od alkoholu są obiecujące. Ostatecznie, kompleksowe podejście do odzysku – w tym tradycyjnej medycyny i techniki nietradycyjnych – oferuje największą szansę na całkowite wyleczenie. Jeśli wziąć pod uwagę brak skutecznych programów do odzyskiwania alkoholu dostępne, wszystkie realne możliwości należy wykorzystać, aby pomóc milionom cierpiących na całym świecie.

Autor Kamran Loghman jest badaczem i ekspertem w góry alternatywnego leczenia uzależnienia od alkoholu. Aby uzyskać pełną biografią przejść do http://www.kamranloghman.com

 © Kamran Loghman

Wpis zawdzięczamy