ziola farmakognozja

ziola farmakognozja

Lis 13

To właśnie w tej perspektywie – a także pod kątem chińskiej astrologii – to proponuję Ci następujące techniki dla utraty wagi. Są zasadniczo oparte, z jednej strony, na znak astralnego każdej osoby, a z drugiej strony na naturalnych metod leczenia otyłości. Te naturalne metody są często znane pod nazwą „medycyna”, „równoległego miękkiej medycyny”, a także „medycyny alternatywnej”.wypożyczalnia samochodów wrocław

Metody naturalne (terapie)

Naturalne metody leczenia otyłości zalecał, żeby pomóc przezwyciężyć problemy z nadwagą i pozostać cienka to: akupunktura, aromaterapia, akupunktura słuchowa, uzupełnienia żywności, gemmoterapia, helioterapii, homeopatia, hydroterapia, oligotherapy, fitoterapia, sophrology i wreszcie thalassoterapii.

Tych dwanaście różne terapie dwunastu znaków chińskiego zodiaku.

Oczywiście, otyłość jest złożonym problemem, który jest bardzo trudny do pokonania i generalnie wymaga cały szereg terapeutyczny. Ale, biorąc pod uwagę charakter każdego znaku astralnego, wydaje się, że wyżej wymienione terapie naturalne są jednymi z najbardziej skutecznych broni, albo są podatne dając coup de grace do patologii, która jest już prawie całkowicie zatrzymany przez inne terapie. Aby stracić kilka dodatkowych funtów to jedno; grać na uczniów czarnoksiężnika, gdy ma się dużo wagi do stracenia, to inna sprawa. Więc strzeżcie samobójczych diecie! Słynny Dieta doktora Atkinsa, na przykład, jest u początku niesamowitej liczby zakrzepicy naczyń wieńcowych. Dzięki powstrzymaniu się od karmienia siebie wystarczająco, można kończyć się coraz anoreksję i jest nie tylko cienki, ale także szkielet podobny, a nawet trupie! Umówmy się na odchudzanie, ale nie tylko za wszelką cenę!

To z tego powodu, że diety, które są proponowane Państwu poniżej są bardzo miękkie i bardzo ci krótkoterminowe – na ogół d ość naturalne diety.Ponadto, mają tę zaletę, że są odpowiednie do własnego znaku astralnego.

Wpis zawdzięczamy