ziola franciszkanskie

ziola franciszkanskie

Sie 26
ziola franciszkanskie

Damiana liść: Tradycyjnie stosowane złagodzić uczucie smutku, energooszczędne, uderzenia gorąca, niskie libido, a klasyczne objawy PMS.

Ginger Root: środek przeciw nudnościom, choroba anty-motion i pomoc dla niestrawności są klasyczne zastosowania imbiru. Imbir jest ceniony na całym świecie, jako Ziolo, środka domu, i środka leczniczego. Ekstrakty Ginger były intensywnie badane w szerokim zakresie działań biologicznych, w tym antybakteryjne, przeciwdrgawkowe, przeciwbólowy, Preparaty, antywydzielinowy żołądka, przeciwnowotworowe, przeciwgrzybicze, rozkurczowe, antyalergicznego i innych działań.

Kudzu główny: bogata w izoflawony, takie jak daidzeina, jak również glikozydy izoflawonów. Znany od wieków w tradycyjnej medycynie chińskiej pod nazwą „ge-gen” i stosowany w leczeniu pragnienie, bóle mięśni i bóle, alergie i migreny. Historyczna stosowanie kudzu nadużywania alkoholu jest głównym punktem nowoczesnych badań medycznych.

Korzeń lukrecji: Niemiecka Komisja E zatwierdzone korzeń lukrecji do zapaleń górnych dróg oddechowych oraz wrzodów żołądka. Obecnie lukrecji jest jednym z najszerzej badanych roślin leczniczych. Zużycie pokarmowy ekstraktu z korzenia lukrecji może również przyczynić się do obniżenia poziomu cholesterolu i działa jako przeciwutleniacz.

Red Clover: wykazano w badaniach klinicznych przeżyć objawy menopauzy, w tym uderzenia gorąca i nocne poty. Badania wskazują również, że izoflawony w czerwonej koniczyny może zmniejszyć utratę masy kostnej i mają działanie ochronne na odcinku lędźwiowym kręgosłupa u kobiet po menopauzie. Koniczyna frezy do styropianu czerwona izoflawony okazały się mieć pozytywny wpływ na ciśnienie krwi w niektórych populacjach.

Red Raspberry: Historycznie czerwone maliny zostały wykorzystane do wzmocnienia macicy i łatwość skurcze macicy, pomaga wzmocnić łona kobiet w przygotowaniu do porodu i pomoc z poranne mdłości.

Sage: Niemiecka Komisja E zatwierdzone szałwia na rozstrój żołądka i nadmierne pocenie się (takich jak, które mogą wystąpić uderzenia gorąca i nocne poty) oraz na zapalenie nosa i gardła. Tradycyjnie mędrzec był używany do zwiększenia płodności, zatrzymać krwawienie i promować regularności kobiecego cyklu menstruacyjnego. Stosowany również leczyć drobne rany skóry, leczenia chrypka lub kaszel i poprawić funkcję pamięci. W Indiach, szałwia był stosowany w leczeniu gazu jelit, rozstrój żołądka i infekcji.

Korzeń kozłka: Niemiecka Komisja E zatwierdziła waleriana niepokój i zaburzenia snu i uznane przez niego korzyści w krajowych farmakopei Austrii, Francji, Wielkiej Brytanii, Węgier, Rosji i Stanów Zjednoczonych, między innymi. Europejski Spółdzielnia Naukowy ds Fitoterapia zauważa, że ??Valerian jest używany do napięcie, niepokój i drażliwość, z trudnością w zasypianiu.

Wpis zawdzięczamy http://tripmed.pl/kardiolog/