ziola ojca klimuszko

ziola ojca klimuszko

Wrz 24

Jak schudnąć Według One Astral Zarejestruj

Aby mieć szczupłą sylwetkę i zachować to, że jest to poważny problem dla wielu z nas. Czasami problemem może stać się obsesyjny u kobiet, które mają większą potrzebę, by zadowolić niż mężczyźni i który niestety mają raczej tendencję do tycia niż mężczyźni!

Nie zauważyłeś, że większość Azjatów – chińskie i wietnamskie na przykład – w naturalny sposób mają „żylasty” figurę? Musi istnieć powody do tego! Niniejszy artykuł jest precyzyjnie zaprojektowany, aby odsłonić niektóre z tych powodów i aby można korzystać przez niektórych azjatyckich tajniki szczupłości, między innymi, a wszystko zgodnie z chińskiej astrologii. Pozwoli to na określenie swojego profilu lepiej i skieruje cię do takich terapii, które są bez efektów ubocznych i podatny na przywrócenie harmonii między mikro- i makrokosmosu, między ciałem i duchem – harmonia, bez którego nic nie jest możliwe, z wyjątkiem zniszczyć siebie dalej ,

Przy tworzeniu tego pliku, mam szczególną myśl dla kobiet, te wspaniałe istoty, bez których życie na pewno nie byłoby warto żyć!

Chiński kosmogonii

W społeczeństwach kultury chińskiej, to nie jest rzadkością, że lekarz, alchemik, kucharz, mistrz Feng Shui i astrolog to jedna i ta sama osoba. Jest to całkowicie wytłumaczalne: sztuki tych praktyków wszystkie wypływają z tego samego źródła, czyli chińskie kosmogonii. (Cosmogony = teorię powstawania i funkcjonowania całego Wszechświata).

Według tej kosmogonii, człowiek jest częścią natury – jest mikrokosmosem ewoluuje w makrokosmosu. W związku z tym, że to poprzez dostosowanie do odwiecznych praw natury, które możemy znaleźć nasze zbawienie i nasze szczęście. I te odwieczne prawa wszystkim wynikać z nieskończonych interakcji między Yin i Yang, czyli między pozytywnymi i negatywnymi zasad kosmicznych.

Wpis zawdzięczamy